Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Бюджетний рік Львівщина розпочне вчасно

Департамент фінансів Львівської ОВА своєчасно затвердив розпис обласного бюджету за доходами і видатками на 2023 рік та подав до казначейства.

Попри складнопрогнозовані обставини, бюджетний 2023 рік  область розпочне відповідно до встановлених законодавством термінів. Про це повідомили в пресслужбі ЛОДА.

Розпис обласного бюджету за доходами і видатками на 2023 рік департамент фінансів Львівської облдержадміністрації своєчасно затвердив та подав до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області.

Це дозволить уже на початку січня розпочати фінансування видатків із забезпечення життєдіяльності обласних бюджетних установ, соціальних виплат та інших невідкладних заходів, передбачених в обласному бюджеті.

Нагадаємо, що цьогоріч, незважаючи на умови воєнного стану, платники Львівщини змогли забезпечити стабільну та в достатніх обсягах сплату податків і платежів до бюджетів усіх рівнів. Відтак, область завершує бюджетний рік із суттєвим перевиконанням планових показників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ