Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

«Чорний список» недобросовісних забудовників Львова

Список включає 15 житлових комплексів за різними адресами на території Львівської громади. Також вказані замовники будівництва та порушення.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Мешканців закликають ознайомитися з переліком та зважати на нього при виборі житла. Оприлюднив перелік недобросовісних забудовників департамент природних ресурсів, будівництва та розвитку громад Львівської міськради.

Серед порушень забудовників, зокрема, є перевищення поверховості будівлі, відсутність належних документів, відхилення від проєктної документації, порушення будівельних норм, містобудівних умов і обмежень та корпоративні конфлікти девелопера. По більшості об’єктів відкриті провадження чи судові позови.  

«Будівельний ринок у Львові не стоїть на місці. На сьогодні, за даними міської Інспекції Держархбудконтролю, у Львівській громаді є орієнтовно 120 будівельних майданчиків. Але на частині роботи призупинені. На одних – з об’єктивних причин, на інших – через суди чи клопоти з документацією.

Тому закликаю мешканців бути обачними. Містобудівний блок Львівської міськради підготував інформацію про недобросовісних забудовників, які будують у Львівській громаді. У так званому «чорному списку» на сьогодні 15 локацій», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ