Слухай онлайн
Економіка

Cпоживачі Львівщини з автономним опаленням заплатять за доставку газу менше

Cпоживачі Львівщини з автономним опаленням заплатять за доставку газу менше. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі АТ "Львівгаз".

Домогосподарства Львівської області в першому кварталі 2020 року зменшать витрати за розподіл газу в порівнянні з опалювальним періодом минулого року. Адже щомісячний платіж за доставку газу тепер відтепер рівномірний впродовж всього року.

Впродовж перших трьох місяців цього року споживачі, які використовують газ для опалення будинків, будуть сплачувати на 40% менше, аніж в першому кварталі 2019 року. Про це свідчать розрахунки АТ "Львівгаз". Зменшення витрат стало можливим завдяки запровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.

За рахунок того, що плата за розподіл (доставку) газу для споживачів стала фіксованою, навіть взимку, коли використання газу збільшується, розмір платежу за доставку є сталим. До прикладу, домогосподарство у Львівській області, котре споживає 1469 куб. м газу на рік, за три місяці сплатить 396,6 гривень замість, 672,3 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");