Сьогодні, 26 січня, під час засіданн сесії Львівської обласної ради депутати заслухали звіт директора комунального підприємства Львівської обласної ради "Телекомпанія "Львів-ТБ" Ярослава Антонійчука щодо діяльності підприємства за 2015 рік. Депутати буди незадоволенні діяльністю керівництва каналу, про це повідомив кореспондент Гал-інфо з сесійної зали.
Ярослав Антонійчук повідомив, що за 2015 рік підприємство заробило 280 тис грн. Він також зауважив, що в штаті працює 82 працівники з яких 11 журналістів.
Відповідаючи на питання депутатів він повідомив, що журналіст отримує оклад 1550 грн, а директор має оклад 4000 грн, а з усіма надбавками - 7 тис грн.
За супутникову трансляцію підприємство платить "Укркосмосу" 2,5 млн грн в рік.
Депутати висловили зауваження до менеджменту каналу та були невдоволені тим, що канал мало заробляє грошей, а глядачі його не дивляться бо «не знають де шукати».
Голова комісії культури Юрій Візняк заявив, що каналу потрібно напрацювати концепцію на 2016 рік.
"Треба збільшити заробітну плату працівникам каналу, бо я дізнався, що оператор заробляє лише 600 грн", - повідоми Візняк.
Він додав, що варто збільшити на телеканалі кількість програм про події на Сході України.
Голова бюджетної комісії від БПП Олег Домчака наголосив, що підприємство має заробляти хоча б на половину видатків.
За його словами, 2,5 млн для "Укркосмосу" зважаючи на те, що люди не бачать каналу - це забагато і неефективно.
"Вам не хочуть платити за рекламу, бо в каналу низькі рейтинги", - сказав він.
Домчак запропонував визнати роботу керівництва каналу незадовільною.
"Треба поставити іншу людину, а тоді говорити про доцільність фінансування каналу", - заявив голова бюджетної комісії.
Депутати від фракції ВО "Свобода" заступилися за керівництво каналу. Так депутат Олег Панькевич нагадав, що депутати без питань віддали 18 млн грн на премію чиновників Львівської ОДА.
"Це скликання почало працювати на знищення. Фракція провладної партії бере на себе відповідальність за руйнування телебачення. Керівництво почали травити, потім буде знищення каналу, а потім його приватизація кимось із місцевих олігархів, а це і питання майна, технічного забезпечення та приміщення", - заявив Панькевич.
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заспокоїв усіх, що про "страшилки" щодо приватизації не йшлося і не буде йтися.
За його словами, запитань до мовника є багато і в частині якості продукту, і в частині господарської діяльності.
"Тому виникало питання до менеджменту. Профільна комісія висловила чимало зауважень, які в залі не звучали очевидно тому, що ми не медійники", - сказав Ганущин.
Він додав, що від керівництва хотіли почути концепцію подальшої роботи, але не почули цього.
"Депутати не готові приймати рішення. В частині оцінки менеджменту комісія має проаналізувати все що обговорювали. В частині грошей, бо не розуміємо під що давати гроші, нам слід доопрацьовувати питання. Ми повинні рішення обов'язково прийняти.
Рішення будуть приймати тоді коли будуть слухати програми в обласній раді.
Ініціатор слухання звіту, депутат від БПП Михайло Дзюдзь запропонував зняти в проекті рішення пункт про оцінку роботи керівництва каналу.
Депутати взяли звіт до відома. "За"проголосувало 66 депутатів.