Слухай онлайн
Cуспільство

Депутати-„нашоукраїнці” подарували дітям-сиротам музичну казку

Сьогодні, 13 січня, у Львівському національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької за ініціативи депутатів –„нашоукраїнців” для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Львова та області творчий колектив театру поставив виставу-музичну казку „Івасик-Телесик”. Подивилися виставу приїхало понад 800 діток, які завдяки народним депутатам отримали ще й подарунки – солодощі.
 Як розповів „Гал-іnfо” ініціатор проведення цієї благодійної акції, народний депутат Володимир В’язівський, „зважаючи на те, що зараз ми святкуємо Різдво, люди можуть звернути більшу увагу на духовне – саме це і стало покликом для організації цієї акції. Володимир В’язівський також висловив велику подяку Головному управлінню освіти ЛОДА в особі Павла Хобзея, який надав шкільні автобуси для перевезення дітей у Львів. Такі акції, як пообіцяв нардеп, стануть традиційними.
Нагадаємо, для участі в акції було запрошено Руслану Лижичко, проте вона не змогла бути присутньою, оскільки перебуває зараз в США.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ