Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Державний оператор тилу почав закупівлю зимового одягу для ЗСУ

Державний оператор тилу (ДОТ) оголосив перші тендери на закупівлю зимового одягу для Збройних сил України. Відповідні аукціони розміщені на Prozorro.

Про це інформує пресслужба ДОТ.

Станом на середину квітня ДОТ опублікував оголошення про закупівлю за 12 різновидами товарів:

- штани вітровологозахисні зимові (тип 2), вид 1;
- куртка вітровологозахисна зимова (тип 2), вид 1;
- костюм спеціальний зимовий, вид 3;
- сорочка та кальсони зимові, вид 3;
- рукавички зимові, вид 2; рукавички зимові, вид 3;
- штани вітровологозахисні зимові, вид 1;
- куртка вітровологозахисна зимова;
- куртка утеплена спеціальна, вид 2;
- штани утеплені спеціальні, вид 2;
- костюм маскувальний зимовий, тип 2;
- сорочка та кальсони зимові, вид 2;
- шкарпетки літні (трекінгові), тип 1.

Загальний перелік зимового речового забезпечення вдвічі довший. Він складається з понад 25 пунктів. Також оголосять торги на закупівлю кальсонів, білизни, шарфів, бахілів та черевиків.

Зазначається, що для кожної з позицій з боку ЗСУ визначені вимоги щодо якості. Всі товари, які постачаються Збройним силам України, перевіряються фахівцями ДОТ, Міноборони та ЗСУ на відповідність цим вимогам.

Як зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, завчасне планування закупівель – це один із ключових принципів у роботі спеціалізованих агенцій Міноборони.

“Маємо заздалегідь забезпечувати наших військових усім необхідним. Більше того, ефективне планування закупівель дозволяє заощаджувати бюджетні кошти і завдяки цьому спрямовувати їх на додаткову підтримку для ЗСУ”, — пояснив Кліменков.
За словами директорки з управління закупівлями ДОТ Вікторії Виноградової, безперервне забезпечення Збройних сил речовим майном можливе за умов спланованої попередньої підготовки. Саме тому закупівлі зимового одягу для військових починають вже навесні.

“Перші тендери запущені. Зараз закупівельна команда ДОТ працює над тим, щоб вже найближчим часом були оголошені процедури за всіма товарами”, — зазначила Виноградова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ