Слухай онлайн
Cуспільство

Держекоінспектори виявили 17 порушників на Львівщині

Під час проведення рейдових перевірок державні інспектори виявили 17 правопорушників. Про це повідомили 2 лютог Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.
Фото Держекоінспекція

Протягом 28-31 січня 2021 року працівниками відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Інспекції здійснювалися заходи державного контролю за дотриманням громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Львівського району Львівської області.

За результатами рейдових перевірок державними інспекторами виявлено 10 правопорушників, які здійснюючи рибальство в забороненому місці на теплообмінному каналі Добротвірської ТЕС порушили водоохоронний режим шляхом заїзду у водоохоронну зону станції. На порушників складено 10 протоколів за ч.3 статті 85 та 6 протоколів за статтею 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням громадянами правил проведення полювання на території мисливських угідь ТВМР ЗРУ МГ «Корчівське» та Жовківського міжрайонного ТМіР «Лісівник» було виявлено 7 порушників, які проводили полювання без документів визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». На порушників складено 7 протоколів  про адміністративне правопорушення за ч.1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, На Львівщині виявили підприємство, яке незаконно видобувало торф.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ