Слухай онлайн
Cуспільство

Держекоінспекція Львівської області виявила порушення у ТзОВ "Інтур"

Працівниками Інспекції проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ "Інтур", діяльність якого пов’язана із наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Про це повідомили 16 березня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.
Фото ілюстративне

Під час проведення перевірки державними інспекторами виявлено наступні порушення:

  • не ведеться первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються на основі матеріально-сировинних балансів виробництва;
  • не розрахований показник загального утворення відходів;
  • не проведений щорічний виробничий контроль гранично допустимих викидів в атмосферу відповідно до вимог дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря;
  • підприємством не здійснюється облік забору та використання вод із свердловини підземних вод № 1 та не встановлено водовимірювальний пристрій забору підземних вод.

За виявлені порушення відповідальну особу підприємства притягнуто до  адміністративної відповідальні та видано припис щодо усунення виявлених порушень, обов’язковий до виконання.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Миколаївщині виявлено несанкціоноване сміттєзвалище.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ