Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Діти захисників України можуть отримати кошти на оздоровлення: триває прийом документів

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій приймає документи для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади. Заяву можна подати до 29 вересня.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Одноразову матеріальну допомогу надають дітям, віком до 18 років, у таких розмірах:

Дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.

Дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.

Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з-поміж учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:

  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн на кожну дитину.
  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн на кожну дитину.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою. 

Нагадаємо, програма оздоровлення дітей у Львові функціонує вже 8-й рік (з 2015 року). Попри військовий стан та повномасштабне вторгнення росії в Україну, Львів продовжує фінансово підтримувати бійців та їх сім’ї. Лише у 2021 році цю матеріальну допомогу отримали 552 дитини учасників бойових дій на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ