Слухай онлайн
Cуспільство

Дітям-сиротам вручили ключі від помешкання у смт Рудне

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
Для дітей-сиріт Надії і Дмитра, які між собою є братом та сестрою, придбали власне житло. Сьогодні, 14 грудня, ключі від двокімнатної квартиру у смт Рудно їм вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. Про це повідомили Гал-іфнфо у пресслужбі ЛОДА.

Загальна площа житлового об'єкту – 41,4 м2.

Вартість житла становить 578 тисяч гривень. Це кошти обласного бюджету у співфінансуванні з коштами, що надала районна рада. ВІдтак, 336 800 тисяч гривень перечислили з області, а ще 241 200 тисяч гривень -  з району. 

"За два роки в Кам‘янка-Бузькому районі придбали для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 27 домівок. Ми використовуємо усі можливості для того, щоб якнайбільше дітей отримали власне житло, де зможуть збудувати міцну і люблячу власну родину", - зазначив Юрій Холод. 

Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, цього року у межах обласної програми для 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування загалом придбали 25 житлових об’єктів за майже 13 мільйонів гривень.

Співфінансування з місцевих бюджетів склало 5 мільйонів 842 тисячі гривень.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ