Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

До кінця року держборг може збільшитися до 91% ВВП

Обсяг державного та гарантованого державою боргу на кінець 2015 року може складати 91,1% до ВВП. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання.

Як наголошується, станом на 31 грудня 2014 року обсяг державного та гарантованого державою боргу становив 70,3% до ВВП, що є перевищенням 60% загального обсягу боргу до ВВП, передбаченого статтею 18 Бюджетного кодексу України.

"За попередніми прогнозами обсяг державного та гарантованого державою боргу на кінець 2015 року може складати 91,1% до ВВП (до проведення боргової операції)", - йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, 27 серпня стало відомо, що комітет приватних кредиторів України погодився списати Україні 20% боргу і відстрочити виплатурешти боргу.

Як відомо, у середу Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради пакет законопроектів, необхідних для успішного завершення реструктуризації зовнішнього боргу країни.

Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ