Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

До місцевих бюджетів громад Львівщини надійде 197 додаткових мільйонів гривень дотації

Загалом кошти виділили 13 громадам області, з них найбільше Яворівській – 91,3, Новояворівській – 67,7, Солонківській – 13,8, Івано-Франківській – 12,8 мільйонів гривень.

Як повідомили в Департаменті фінансів ЛОДА, разом з завершенням бюджетного року завершується надання додаткової дотації з держбюджету на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на територіях, що зазнали негативного впливу у зв’язку з агресією рф. 

Надходження дотації відбувалося в кілька етапів, враховували різні чинники: чисельність внутрішньо переміщених осіб, динаміку надходження податку на доходи фізичних осіб порівняно з минулим роком, а на останньому етапі – за четвертий квартал, врахували також обсяги податку на доходи фізичних осіб з військових та реверсної дотації, яку вирахували на 2023 рік з урахуванням цих надходжень (детальна методика затверджена постановою Уряду від 30.12.2022 № 1477 із змінами).

Останні цьогорічні обсяги додаткової дотації за четвертий квартал затвердили розпорядженням Кабінету Міністрів. 

«13 громад Львівщини отримають ще 197,3 млн гривень, надходження коштів очікують вже сьогодні. До слова, місцеві бюджети 28 громад Львівщини вже отримали 197,3 млн грн зазначеної додаткової дотації. Найбільшими сумами поповнились бюджети таких територіальних громад: Львівської – 54,4 млн грн, Трускавецької – 27,9 млн грн, Турківської – 26,6 млн грн, Великолюбінської – 16,7 млн грн, Перемишлянської – 15,5 млн грн» – повідомляють в департаменті фінансів Львівської ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ