Слухай онлайн
Cуспільство

Донецькі пластуни вдячні львів’янам за «Різдво разом»

25 донецьких пластунів повернулися додому після святкування різдвяних свят у Львові, яке відбувалося  в рамках акції «Святкуємо Різдво разом» — про це «Гал-info» повідомив депутат Львівської міської ради, голова Брюховецької селищної організації НСНУ Михайло Задорожний.
25 донецьких пластунів повернулися додому після святкування різдвяних свят у Львові, яке відбувалося  в рамках акції «Святкуємо Різдво разом» — про це «Гал-info» повідомив депутат Львівської міської ради, голова Брюховецької селищної організації НСНУ Михайло Задорожний. За його словами, пластуни гостювали у Львові з 4 по 8 січня 2006 року і за цей період програмою було передбачено зустріч з львівськими пластунами, відвідання церков, зокрема, пластуни побували у церкві Св.Юра, колядували разом з вертепом. Як зазначив Михайло Задорожний, така акція проводиться уже десятий рік, і у порівнянні з минулим роком, цього року приїхало менше дітей, зокрема у 2005 році в акції взяли участь 35 донецьких школярів.
Михайло Задорожний також повідомив, що пластуни станиці Донецьк і станиці Авдіївка Пласту — Національної Скаутської Організації України направили звернення до Львівської громади, галицької молоді членів Політичної партії Народний союз „Наша Україна» та до всього українського народу.
«Святкування Різдва 2006 року на Львівщині спонукає нас подивитися на цьогорічне свято по-особливому, — йдеться у зверненні. — Різдвяні свята стали для кожного учасника акції «Святкуємо Різдво разом» не тільки феєричним дійством з винесенням обрядового дідуха, вертепом, запаленням свічок, колядками, смачною кутею, виступами фольклорних колективів, безліччю зустрічей і знайомств. Різдво Христове на Львівщині стало святом, з яким в душі кожного по-новому народились любов і мир — церковний, національний і сімейний. В церквах різних конфесій діти молились, щоб Господь зігрів теплом наші домівки, зміцнив наше здоров’я, зцілив душі. У сім’ях, які приймали гостей зі сходу України, ми відчули силу національного родинного духу, який не має регіональних ознак. Кожен з нас щохвилини переконувався в тому, що всі ми — українці, громадяни єдиної держави, маємо прагнути об’єднання заради добробуту і злагоди, свободи і незалежності, стабільності і миру».    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ