Донецький "Шахтар" переміг в матчі 1/16 Ліги Європи

"Гірники" мінімально здолали португальську "Бенфіку" на ОСК "Металіст" у Харкові.

Перший тайм видався безгольовим. Гості навіть не мали удару в ствір воріт. "Шахтар" тричі влучав, однак на заваді ставав голкіпер португальців Влаходімос, а на заваді голу Марлоса став VAR та арбітр, який скасував гол, переглянувши повтор. Все найцікавіше розпочалося у другому таймі.

Спочатку відзначився Алан Патрік. Менше, ніж за десять хвилин рахунок вирівняв Таарабт. Арбітр кілька хвилин переглядав повтор. Як наслідок, гол не зараховано, але призначено пенальті у ворота Андрія П'ятова. Піцці переграв українського голкіпера та знову встановив 1:1 на табло у Харкові. Остаточний ж рахунок встановив Віктор Коваленко, закріпивши перемогу "Шахтаря".

"Шахтар" - "Бенфіка" 2:1 (0:0)

Голи: А.Патрік, 56, Коваленко, 72 - Піцці, 66(з пен.).

Нагадаємо, по завершенню групового етапу єврокубків "Гал-Інфо" проаналізував виступи українських команд у Європі.