Трилер у матчі «Динамо» - «Порту» завершився з рахунком 2:2

Київському "Динамо" не вдалося розпочати перемогою основний раунд Ліги чемпіонів, - ТСН.Проспорт.
uefa.com

На рідному "Олімпійському" чемпіони України розписали мирову з португальським "Порту" – 2:2.

Команди обмінялися голами в кожному з таймів. Спочатку простріл Гармаша замкнув Гусєв, а всього за кілька хвилин команді Реброва точним ударом відповів Абубакар. Саме Абубакар на 81-й хвилині вивів "Порту" вперед, але на 89-й Віталій Буяльский знову вирівняв рахунок на табло.

Зазначимо, що кияни грали без свого лідера Андрія Ярмоленка, який отруївся напередодні.

Днем раніше "Шахтар" програв у ЛЧ мадридському "Реалу" а завтра, 17 вересня, свій стартовий матч Ліги Європи проти "Лаціо" проведе дніпропетровський "Дніпро".

Детальніше про матч "Динамо" - "Порту" читайте на нашому сайті ТУТ.