Слухай онлайн
Економіка

Експорт товарів на Львівщині збільшився на понад 26%

Приріст експорту товарів із Львівщини становив 26,1%. Про це 23 січня під час звіту розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Фото Гал-інфо

«На Львівщині зросла частка експорту товарів у загальній структурі експорту по Україні. Зростає і підвищується додана вартість по продуктах і товарах, які експортуються. Якщо раніше на передових позиціях були продукти рослинного походження, то зараз це в основному машинне обладнання та механізми, а також харчові продукти», - зазначив Роман Филипів.

Найбільшими партнерами Львівщини у експорті залишаються країни Європейського Союзу, зокрема Польща, Німеччина, Чехія. Для популяризації експортного потенціалу Львівщини у 2017 році департамент економічної політики розробив каталог в межах якого понад 100 суб’єктів господарювання презентували інформацію про свою діяльність, продукцію та товари, які вони виготовляють.

«Зараз ця інформація розповсюджується серед іноземних торгово-промислових палат, бізнес асоціацій, представників іноземного бізнесу», – додав Роман Филипів.

Вагомою цьгоріч була і підтримка внутрішнього ринку. Зокрема завдяки акції «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині» вдалось досягти приросту реалізації товарів виробників Львівщини від 34% до 45%.

Нагадаємо, акція «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!» стартувала у квітні 2017 року та має на меті популяризувати місцевих виробників. Продукція виробників Львівщини – учасників акції, промаркована спеціальним брендовим логотипом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ