Слухай онлайн
Економіка

Е-квиток у Львові: 5 типів автобусів уже обладнано системою АСОП

У Львові триває реалізація проекту впровадження електронного квитка (АСОП) для громадського транспорту міста. Зараз триває монтаж системи на транспортні засоби. На сьогодні нею вже обладнані 5 типів автобусів. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

ʺСтаном на сьогодні 5 типів автобусів обладнані системами АСОП. Зокрема, обладнання встановлено на автобусах: Electron А18501, MAZ 203069, Ataman А092H6, CHAZ А081.10, LAZ А183D1 львівського комунального підприємства АТП №1.

Загалом уже 13 транспортних засобів обладнані системами АСОП – це 5 трамваїв, 5 автобусів і 3 тролейбусиʺ, - повідомили у ЛКП ʺЛьвівавтодорʺ.

Нагадаємо, ЛКП ʺЛьвівавтодорʺ уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проект ʺВпровадження АСОП у місті Львовіʺ на загальну суму 10,0 млн. євро. Місцевий внесок – у сумі 1,2 млн євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом Mikroelektronika & SoftServe – переможцем тендеру (стартом проекту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року).

25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із Mikroelektronika для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проекту в жовтні 2020р, і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП ʺЛьвівавтодорʺ у ЦНАП, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Плани на рік щодо е-квитка:

  • Запуск Центру обслуговування пасажирів.

  • Отримання перших пільгових транспортних карток Леокарт.

  • Тестовий монтаж системи АСОП на кожен тип транспортного засобу.

  • Тестування та прийняття програмного забезпечення.

  • Перший продаж електронних загальних та туристичних карт під час тестування оплати проїзду.

  • Встановлення системи АСОП на усі транспортні засоби – до кінця 2021р.

Здача в експлуатацію системи АСОП запланована на 13 січня 2022 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ