«Енергія» та «Сокіл» не виявили переможця

Львівська “Енергія” розписала мирову 1:1 з хмельницьким “Соколом” у Львові в матчі 4 туру Екстра-ліги.

З перших хвилин, як і зрештою весь поєдинок, більш активними на майданчику були енергетики. Фактично всі гравці львівської команди почергово опинялись на вістрі атаки, шукаючи ключів до воріт суперника.

Зрештою, це принесло результат на 17 хвилині. Віталій Радевич з лівого флангу віддав передачу у штрафний майданчик, яку вдало замкнув Мар'ян Пелех — 1:0.

Відзначимо, що і “Сокіл” відповідав доволі небезпечно, але голкіпер “Енергії” Назар Войтович ліквідовував загрозу. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги енергетиків.

А на початку другого тайму гостям вдалось зрівняти рахунок. Після кутового хороший і влучний удар з ходу вийшов у капітана хмельничан Андрія Хамдамова — 1:1.

У свою чергу енергетики продовжили атакувати і були дуже близькими до того, щоб вирвати перемогу. Проте цього дня “піймав кураж” голкіпер “Сокола” Богдан Чех, який неодноразово виручав свою команду.

Коли воротар був безсилий, то гостей рятував каркас воріт. Спершу у стійку влучив Олег Легендзевич. А на 38 хвилині вболівальники “Енергії” вже були готові святкувати взяття воріт після удару Сергія Коваля, але м'яч спершу потрапив в одну штангу, потім в іншу, і вилетів на майданчик.

Львів'яни атакували до останніх секунд, але у підсумку фінальна сирена зафіксувала нічийний результат.

13 жовтня 2018 року. Екстра-ліга. 4 тур. Львів. ПС “Галичина”

“Енергія” (Львів) - “Сокіл” (Хмельницький) — 1:1 (1:0)

Голи: Пелех (17) — Хамдамов (22).

“Енергія”: Войтович — Струк, Кузь, Ковальчук, Гасюк, Коваль, Радевич, Легендзевич, Пелех, Писько — Пітуля, Грицьків, Ременець, Квасній.

“Сокіл”: Чех — Хамдамов, Шеремета, Сорока, Борисевич, Кіт, Абзалов, Черниш, Єлфімов, Мельник — Ліпчинський.

Попередження: Легендзевич (30).

Арбітри: Л. Жиронкін (Київ), В. Дзюра (Рівне), Я. Сторожук (Львів).

Хронометрист: В. Болізюк (Львів).

Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве).