"Енергія" та "Ураган" розписали мирову в енергетичному дербі

Львівська "Енергія" вдома зіграла внічию 1:1 у дербі з івано-франківським "Ураганом" в рамках 17 туру Екстра-ліги.

На перших хвилинах суперники обмінялись непоганими нагодами: Мар'ян Пелех пробив повз ворота з хорошої позиції, а з ударом Юрія Когута впорався голкіпер “Енергії” Андрій Пітуля.

На майданчику було достатньо боротьби, разом з тим команди намагались діяти обережно, щоб не допускатись помилок. Тим не менш нагоди виникали біля обох воріт.

В “Енергії” варто відзначити удари Мар'яна Пелеха, Сергія Коваля, Олега Гасюка, на які зреагував голкіпер “Урагану” Володимир Кардаш.

Натомість воротар львівських енергетиків парирував постріли Даниїла Абакшина, Романа Кордоби та Ярослава Лебедя, ще одна атака “Урагану” завершилась ударом Андрія Цілика у поперечку.

Супершанс відкрити рахунок івано-франкцівці втратили на 15 хвилині. Впродовж однієї атаки “Урагану” сейви Андрія Пітулі та двічі каркас воріт врятували “зелено-білих” після ударів Артема Фаренюка, Юрія Когута та Андрія Федюка.

Згодом знову небезпечно пробивали Роман Кордоба, Артем Фаренюк, Микола Микитюк, Андрій Федюк, але голкіпер “Енергії” із небезпекою впорався.

А на останніх секундах першого тайму енергетики знову обмінялись моментами: удар Андрія Федюка прийняла на себе стійка воріт, а після пострілу Віталія Ковальчука та рикошету м'яч пролетів повз ворота.

У другому таймі львів'яни вирівняли гру, проте в Андрія Пітулі й надалі було достатньо нагод продемонструвати свою майстерність. Натомість в “Енергії” хороші нагоди відкрити рахунок мав Віталій Ковальчук, проте його першому удару трішки забракло влучності, а другий постріл парирував воротар.

Зрештою на 28 хвилині “Енергія” вийшла вперед. Сергій Коваль красивим ударом зі штрафного майже з центру майданчика закинув м'яч “за комірець” голкіперу івано-франківців — 1:0.

Проте вже на 29 хвилині “Ураган” зрівняв рахунок. Атаку гостей влучно завершив Андрій Федюк — 1:1.

Львів'яни мали хороші моменти, аби відзначитись вдруге. Постріл Олега Гасюка парирував Володимир Кардаш, згодом дві нагоди мав Віталій Радевич, який замикав передачі Олега Легендзевича та Сергія Коваля. Спершу Віталій влучив у перекладину, а у другому епізоді м'яч пролетів повз ворота.

В “Урагану” дуже хороший шанс мав Роман Кордоба, але на добиванні з дуже близької відстані у ворота не влучив.

Зрештою команди переможця не виявили і фінальна сирена зафіксувала в енергетичному дербі нічний результат.

Оскільки київський “ХІТ” та херсонський “Продексім” теж розписали мирову, 5:5, позиції команд у турнірній таблиці ТОП-6 не змінились: