Слухай онлайн

Енергоблок №4 РАЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт

Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України енергоблок №4 РАЕС (ВВЕР-1000) 18 серпня о 0:02 відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 52 доби.Про це повідомила прес-служба Рівненської атомної електростанції.

Під час ремонту проводитимуться регламенті роботи на основному обладнанні, а саме: середній ремонт реактора з частковим перевантаженням ядерного палива; ремонт обладнання усіх трьох каналів системи безпеки блоку; середній ремонту турбоагрегату; середній ремонт турбогенератора ТГ-6 з виведенням ротора; капітальний та поточні ремонти головних циркуляційних насосів; капітальний та середні ремонти парогенераторів.

Також буде проведено ряд понадрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки та продовження терміну експлуатації – заміна нейтронно-вимірювальних каналів системи внутрішньореакторного контролю, обстеження контрольно-вимірювальних приладів.

Розроблено та затверджено мережний графік виконання ремонтних робіт, призначено відповідальних осіб, визначено матеріально-технічні ресурси. Персонал цехів енергоремонтного підрозділу РАЕС готовий для виконання запланованих завдань.

Станом на 8 годину 18 серпня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1790 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 56,9 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця –794,1 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 11 млрд. 253,5 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");