Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка 20 років

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, напередодні відзначив 20-річчя з моменту свого створення. З нагоди свята привітати викладачів факультету на урочисту академію прийшли випускники, теперішні студенти, колеги з інших факультетів та навчальних закладів, представники влади, – повідомляє ЛОР.
Фото: ЛОР

Під час урочистої академії молоді актори, музиканти та хореографи, до яких з нагоди свята доєднались і випускники факультету, представили усім присутнім концертну програму, зачаровуючи своїми талантами та вміннями професійно творити мистецтво.

“Сьогодні ми згадуємо наших основоположників Івана Вакарчука, Богдана Козака, Тараса Салигу, Федора Стригуна. Це наша історія, яка поклала основи нашого майбутнього. 20 років життя, але 10 з них в умовах війни. Звичайно в час війни дуже важко формувати, шукати золоту середину. Змінилося багато цінностей, поставлено нові акценти, але незмінним залишається – бажання творити. Ми творимо, що у час тотальних руйнувань, що у дні коли ти не знаєш яке буде наше завтрашнє. Адже навіть найвищий рівень інтелекту ніщо, коли немає емоцій, немає здатності радіти, сумувати, любити, боятися, сміятися чи плакати”. – зазначила декан факультету Мирослава Циганик.

Від імені Львівської обласної ради професорсько-викладацький склад та студентів факультету привітав Юрій Раделицький. Депутат Львівської обласної ради подякував за роботу усім, хто 20 років виховує у Львівському університеті молоді таланти.  

“Сьогодні ми всі розуміємо важливість функціонування цього факультету, збереження культури і її роль в існуванні нашої держави. Велика подяка людям, які організували та запустили факультет та усім, хто у важкий військовий час розвивають його. Всі ми знаємо, що в період війни вдалося відкрити малу сцену факультету. Хочу також процитувати слова Сергія Жадана: “Кордони культури давно поклалися на кордони політики та економіки, а найголовніше на кордони війни”. Від вас дорогі студенти залежить, яка буде країна в майбутньому, який буде її розвиток і розвиток нашої культури. Тому бажаю вам творчих злетів, розвитку та процвітання. Ми пишаємося цим факультетом та його студентами й випускниками” – зазначив Юрій Раделицький. 

Також депутат відзначив подяками Львівської обласної ради докторку мистецтвознавства, професорку кафедри музикознавства та хорового мистецтва, завідувачку Лабораторії музично-медієвістичних досліджень Наталію Сиротинську, кандидатку мистецтвознавства, доцента кафедри музикознавства та хорового мистецтва Світлану Салдан та провідну редакторку журналу “Просценіум” Ніну Бічуя.

Завершилася урочиста академія виступами талановитих студентів та випускників факультету культури і мистецтв, серед яких український джазовий співак Павло Ільницький та гурт “YAGODY”, учасники Українського національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2024”. Виступи не лише додали святкового настрою події, але й підкреслили високий рівень творчого потенціалу, який надихає на подальші досягнення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ