ФК «Локомотив» - переможець чемпіонату Львівщини з футзалу серед юнаків

У Львові завершився чемпіонат області з футзалу серед юнаків 2001 року народження. Чемпіонат, участь у якому взяли 7 команд, пройшов під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

За підсумками двоколового турніру найкращими стали гравці «Локомотива». Юні «залізничники» набрали 34 очок з 36 можливих і впевнено відірвалися від найближчого переслідувача ФК «Фенікс». Останні, набравши 28 очок, фінішували на другому місці. Бронзові медалі вибороли гравці Буської ДЮСШ – 26 очок. Почесне четверте місце посіли гравців «Опір-1» (12 очок), п’яте місце – ФК «Лапаївка» (10 очок), шосте – «Опір-2» (7 очок), а сьоме – «Енергія-Інтер» (6 очок).

Найкращий воротар турніру – Максим Марущак («Опір-1»)

Найкращий захисник – Максим Давидовчи (ФК «Фенікс»)

Найкращий нападник – Роман Кутний («Енергія-Інтер»)

Найкращий бомбардир – Андрій Малець (ФК «Локомотив»)

Найкращий гравець – Віталій Колісник (Буська ДЮСШ)

Переможці та призери турніру, а також кращі гравці у різних номінаціях отримали пам’ятні нагороди.

P.S. Асоціація футзалу Львівщини висловлює щиру подяку директору обласної дитячо-спортивної школи Мирославу Возному за сприяння в організації проведення змагань.