Cуспільство  |  Спорт

Франківські семінаристи та священники провели футбольний матч

Футбольний матч між командою ІФДС та командою священників Івано-Франківської архиєпархії. Про це Гал-інфо повідомили в Інформаційному відділі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата УГКЦ.

4 червня, на завершення академічного навчального року, відбувся футбольний матч між командою Івано-Франківської духовної семінарії та командою священників Івано-Франківської архиєпархії. Арбітр матчу – ректор ІФА митр. прот. Олександр Левицький.

Традиційно все розпочалося зі спільної молитви. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь семінаристів. В другому таймі священники додали та могли зрівнятися зі своїми суперниками.

У важкій та виснажливій боротьбі обидві команди змагалися за перемогу. Проте точнішими і спритнішими були семінаристи, які з різницею в один м’яч перемогли команду священників архиєпархії.