Слухай онлайн
Культура

Глава УГКЦ представив українцям в Угорщині свою книгу про Лесю Українку

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископ Святослав (Шевчук) у рамках свого візиту до Будапешту презентував українській спільноті свою книгу «Апокриф»/«Чотири розмови про Лесю Українку», написану у співавторстві з українською письменницею Оксаною Забужко.
фото - facebook.com/uljana.knyahinecka.5

Як передає Укрінформ, про це повідомила у Фейсбуці членкиня Товариства української культури в Угорщині, Голова видавничої комісії при Товаристві «Нова Хвиля» Уляна Княгинецька. 

"Ця презентація для українців Угорщини є історичним моментом!", - написала вона.

Зазначається, що до презентації книги про Лесю Українку Блаженнішим Святославом Шевчуком в Бібліотеці Іноземної літератури в Будапешті долучилася онлайн її співавторка українська письменниця Оксана Забужко. 

"Товариство української культури в Угорщині, як головний організатор заходу дякує за сприяння та допомогу Греко - католицькій церкві, Бібліотеці Іноземної літератури Будапешті та всім тим хто матеріально допоміг, щоб ми достойно відбули презентацію, а саме Столичне Самоврядування українців Угорщини, самоврядування українців Vlll району", - написала у Фейсбуці голова Товариства української культури в Угорщині, голова Столичного самоврядування українців в Угорщин Ярослава Хортяні.

Українці Угорщини також отримали нагоду в рамках презентації книги «Апокриф»/«Чотири розмови про Лесю Українку» подарувати Главі УГКЦ україномовне видання Лесі Українки "За правду, браття, єднаймось щиро" шрифтом Брайля, яке вийшло друком у м. Будапешт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ