Слухай онлайн
Cуспільство

Група людей зірвала громадське обговорення у міській раді

Сьогодні о 16 год у Львівській міській раді мало відбутись громадське обговорення проекту типового Положення про громадську колегію при управлінні Львівської міської ради. Однак, група людей, які поводились дуже агресивно, зірвала обговорення, не давши можливості керівнику Інституту міста Олександру Кобзареву представити Положення. Повідомила пре-служба Львівської міської ради.

«Міська рада активно взаємодіє з багатьма громадськими організаціями, і тепер виникла ініціатива для виведення цієї співпраці на новий якісний рівень. Створити Громадські колегії – профільні дорадчі органи при управліннях, які би брали участь в розробці спільних планів дій, стратегій розвитку в своїх професійних напрямках, мали можливість для координації зусиль. На жаль, сьогодні обговорення цієї цікавої і корисної для міста пропозиції було зірвано», - пояснив директор КУ «Інститут міста» Олександр Кобзарев.

Довідка.

Створення громадських колегій передбачене проектом «Громади в дії», що реалізовується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actorsand Local Authoritiesin Development (NSA&LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень. Партнери проекту: управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, ГО «Центр дослідження місцевого самоврядування», Український Католицький Університет та ГО «Legal Service».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ