Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Холдинг Parimatch звільняє понад 1000 співробітників через санкції РНБО

На виконання рішення про застосування санкцій РНБО буде звільнено або припинено контрактні відносини із 1 100 особами, які працювали з українським офісом компанії.
Фото - ілюстративне

Про це повідомили "Фактам" в холдингу Parimatch.

«Нам дуже боляче це робити. Відповідальність перед співробітниками, клієнтами, перед Україною, перед ЗСУ, перед спортом — це для нас не пустий звук. Ми відчуваємо цю відповідальність і бачимо розпач в очах людей, яких ми підводимо і залишаємо без підтримки у важкі часи. Звичайно, у військовий час рішення Президента є наказом, який не обговорюється, а виконується. Ми не маємо жодних зв’язків з рф, ми працювали на підтримку України й продовжимо відстоювати свою позицію в юридичній площині. Ми віримо, що помилкове рішення про внесення компанії Parimatch у санкційний список буде скасоване», — зазначив гендиректор холдингу Максим Ляшко.

Рішення про санкції щодо української компанії «Паріматч» було прийняте РНБО 11 березня 2023 року.

Гендиректор холдингу Максим Ляшко стверджує, що компанія надавала значну допомогу ЗСУ, припинила франшизу на території рф та не співпрацює з державою-агресором. За його словами, факт виходу Parimatch з рф підтвердили незалежні міжнародні юристи висновком, що компанія юридично припинила використання свого програмного забезпечення на території росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ