Слухай онлайн
Cуспільство

Керівники земляцтв України зберуться у Львові

У суботу до Львова з офіційним візитом приїдуть керівники земляцтв областей України. Серед них – віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник та представники органів державної влади. Під час перебування у Львові вони зустрінуться з міським головою, ознайомляться з підготовкою до Євро – 2012 та історико-культурною спадщиною міста, а також висадять у парку «Знесіння» калиновий гай. Про це «Гал-info» повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Зазначимо, що земляцтва України об’єдналися в Раду земляцтв областей України з метою сприяння консолідації українського суспільства, спільної діяльності, співробітництва та взаємодопомоги між громадськими об’єднаннями різних регіонів України. Зараз Львівське Товариство у Києві головує у Раді, яке організовує офіційних приїзд членів товариства до Львова.
У 2008 року Рада земляцтв областей України вперше провела презентацію земляцького руху для громадськості м. Києва і за підтримки Президента України В. А. Ющенко та Кабінету Міністрів України провела 20 вересня Свято «День земляцтв областей України».
Організовує і забезпечує діяльність Ради та головує на її засіданнях земляцтво – Координатор, який обирається щоквартально на загальних зборах Ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ