Слухай онлайн
Економіка

Кількість оформлених авто з іноземними номерами перевищила 31 тисячу

Як повідомили у прес-службі ДФС, кількість оформлених авто з іноземними номерами перевищила 31 тисячу.
Кількість оформлених авто з іноземними номерами перевищила 31 тисячу

Майже 2 млрд грн – саме таку суму сплатили громадяни, які здійснили митне оформлення своїх автомобілів з іноземною реєстрацією. В середньому з 25 листопада 2018 року по 15 січня 2019 року (включно) до Пенсійного фонду щоденно перераховується понад 38 млн грн за оформлені авто з "єврономерами".

Кількість оформлених транспортних засобів вже перевищила 31 тисячу. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. 

Найбільше транспортних засобів оформлено у Києві – майже 5,5 тис. 

Із загальної кількості розмитнених авто 26 тис. – це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 221,6 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані. 

Протягом минулої доби, 15 січня, було оформлено 1,8 тис. авто з "єврономерами".

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. Наразі це передбачено чинним законодавством. Тому звертаємо увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ