Команда Львівщини виборола 5 медалей на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/5
Цими вихідними у Києві відбувався Чемпіонат України з рукопашного бою. Про це повідомили 9 березня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Понад 200 спортсменів з різних куточків України боролись за титул чемпіона. Управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило на змагання і збірну команду області у складі 14 осіб.

Переможцем змагань став уродженець Дрогобича, багаторазовий призер європейських та світових змагань Мар'ян Гуржій. Віце-чемпіонкою серед жінок стала ще одна дрогобиччанка Наталія Папіш.

Бронзовим призером змагань став Дмитро Лінник. Нещодавно йому присвоїли звання Майстра спорту України. Дві медалі виборов Олексій Войтович: бронзу у показовій техніці та показовій техніці зі зброєю.