Слухай онлайн
Cуспільство

Ліцеїсти-моряки взяли участь у міжнародному форумі військових ліцеїв

Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного на запрошення European Security and Defence College (Брюссель) приєднався до Міжнародного форуму військових ліцеїв.
Фото: АрміяInform

У зв’язку з поширенням у світі коронавірусної хвороби COVID-19 захід проходив у форматі відеоконфереції. Участь у форумі взяли представники понад 20-ти військових ліцеїв Європейського Союзу та країн-партнерів, - повідомляє Інформагентство АрміяInform.

Під час відеоконференції відбулась презентація флотського навчального закладу. Начальник ліцею капітан 1 рангу Віктор Шмигановський наголосив, що основним завданням закладу є підготовка вихованців до подальшої військової служби. Також він зазначив, що чимала увага приділяється піклуванню про дітей-сиріт, дітей учасників бойових дій та дітей з тимчасово окупованих територій.

Крім того, під час заходу координатори разом із членами та кандидатами обговорили подальшу співпрацю. Зокрема, було вирішено провести Європейську Олімпіаду у вигляді написання ліцеїстами есе. Одночасно затвердили умови написання, критерії оцінювання та заохочення. Варто додати, що крім флотського ліцею, участь у форумі також взяв Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

– Наступна зустріч із представниками військових ліцеїв європейських країн запланована на листопад у Брюсселі, де відбудеться святкування 15-ї річниці заснування European Security and Defence College. Це ще один великий крок нашого ліцею вперед до імплементації європейських цінностей та інтеграції України в ЄС, – зазначив капітан 1 рангу Віктор Шмигановський.

Нагадаємо, що вперше військові ліцеї України брали участь у Міжнародній конференції начальників військових ліцеїв країн Європи, яка проходила в місті Крайова у військовому ліцеї імені Тудора Владіміреску, що в Румунії, торік у  жовтні. Тоді обговорювалася можливість проведення щорічної міжнародної спартакіади серед військових ліцеїв європейських країн-членів ЄС, а також питання обміну вчителями та ліцеїстами. Зрозуміло, що цього року через світову пандемію дані заходи не вдалося виконати. Проте очільники військових ліцеїв сподіваються, що вже невдовзі їм вдасться свої плани втілити в життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ