Слухай онлайн
Економіка

Львів отримав чергову партію обладнання систем е-квитка

1/2
Як повідомили у відділі автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП "Львівавтодор", вчора, 30 червня, приїхала чергова партія обладнання для монтажу системи АСОП. Такої кількості обладнання вистачить для встановлення системи АСОП у наступних 200 транспортних засобах.

"Ми отримали 717 валідаторів та комплектів для їх встановлення, 150 консолей водія та комплектів для їх встановлення, 311 принтерів для друку паперового квитка у кабіні водія та комплектів для їх встановлення, та 174 модулі живлення та іншу бортову інфраструктурну техніку.

Такої кількості обладнання вистачить для встановлення системи АСОП у наступних 200 транспортних засобах.

Окрім того, в цій поставці ми отримали принтери для масового друку пільгових транспортних карток», - повідомили у відділі автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, ЛКП "Львівавтодор" уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проєкт "Впровадження АСОП у місті Львові" на загальну суму 10,0 млн євро. Місцевий внесок у сумі 1,2 млн євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом Mikroelektronika & SoftServe – переможцем тендеру (стартом проєкту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року).

А 25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із Mikroelektronika для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проєкту в жовтні 2020 р., і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП "Львівавтодор" у ЦНАПах, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Плани на цей рік по е-квитку це:

  • Запуск Центру обслуговування пасажирів.

  • Отримання перших пільгових транспортних карток Леокарт.

  • Тестовий монтаж системи АСОП на кожен тип транспортного засобу.

  • Тестування та прийняття програмного забезпечення.

  • Перший продаж електронних загальних та туристичних карт під час тестування оплати проїзду.

  • Встановлення системи АСОП на усі транспортні засоби - до кінця 2021 р.

Здача в експлуатацію системи АСОП запланована на 13 січня 2022 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ