Львів готовий долучитися до подалання складної ситуації з газом, яка склалася в Україні, і починає активно вводити енергозберігаючі технології.
Львів готовий долучитися до подалання складної ситуації з газом, яка склалася в Україні, і починає активно вводити енергозберігаючі технології.Вчора була введена в експлуатацію котельня нового зразка з технологіями, які забезпечують економію газу на 20-30% на вулиці Караджича.
У бюджеті міста на 2006 рік передбачені кошти на початок реконструкції котла ТЕЦ-1, який працюватиме на альтернативних джерелах енергії — мазуті (який в Україну також постачають з Росії ) або рапсі, який є екологічно чистим сільськогосподарським продуктом.
Як зазначив в.о. міського голови Львова Зеновій Сірик, у Львівській області колишні колгоспи, а тепер селянські спілки, які вирощують рапс і продають його на експорт, зауваживши, що і Львів має спробувати його купувати і використовувати.
Зеновій Сірик назвав ще один спосіб економії газу — це будівництво сучасних котелень, які використовуватимуть на 20-30% газу менше, та встановлення теплопунктів, які автоматично регулюватимуть подачу тепла, зокрема привів до прикладу теплопункти, які вже встановлено у шести школах міста.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ