"Львів" врятував нічию у матчі з "Ворсклою"

Львівський клуб зрівняв рахунок лише у компенсований час.

Матч з полтавською "Ворсклою", який розпочався о 14:00, був принциповим, адже до стартового свистка команди мали рівну кількість очок у турнірній таблиці: по 21.

Більш свіжими та фізично готовими на гру вийшли саме господарі поля. Полтавчани, попри відсутність вболівальників на трибунах, почувалися комфортно. Гол Кане, який влетів у ворота підопічних Егіше Мелікяна вже на 13 хвилині, був цілком закономірним.

У першому таймі відігратися не вдалося, та й старт другої половини був не на користь львів'ян. Переломити гру вдалося лише ближче до 70 хвилини, коли "ворскляни" підсіли. Єдиний гол у складі "Львова" на четвертій компенсованій хвилині забив Шина, реалізувавши пенальті.

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, матч "Карпат" та "Маріуполя" було скасовано через підтверджені випадки Covid-19 у граців "зелено-білих".