Слухай онлайн
Економіка

Львівщина отримала понад 300 млн гривень на пільги та субсидії

Львівщина отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 316 млн гривень на проведення розрахунків за надані населенню пільги і житлові субсидії за послуги тепло- та газопостачання, - повідомили в департаменті фінансів Львівської ОДА.

Із загальної суми отриманої субвенції, відшкодування за надані пільги та субсидії наданих населенню за послуги теплопостачання складають 33,4 млн грн та природний газ - 282,9 млн грн.

Таке рішення прийняте відповідно до спільних протокольних рішень підготовлених та узгоджених департаментом фінансів з комунальними підприємствами-надавачами послуг теплопостачання, а також постачальниками і транспортувальниками природного газу.

Як зазначили у департаменті фінансів, здійснення розрахунків у спосіб узгодження спільних протокольних рішень дало можливість комунальним підприємствам-надавачам послуг теплопостачання та природного газу отримати відшкодування за надані пільги та субсидії населенню. Проведення таких взаєморозрахунків значно покращило становище в комунальній галузі для комфортного проходження опалювального періоду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ