Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Львівщина третя в Україні за доходами місцевих бюджетів

Львівська область залишається третьою в Україні за доходами місцевих бюджетів. Про це поінформував департамент фінансів Львівської ОВА.

За обсягом надходжень податків до загального фонду місцевих бюджетів в січні – квітні Львівська область (10,2 млрд грн) залишається третьою серед регіонів України після м. Києва (28,6 млрд грн) та Дніпропетровської області (15,3 млрд грн).

«За темпами зростання надходжень порівняно з відповідним періодом торік Львівщина, як і місяць тому, – сьома.

У розрізі видів надходжень найкращі наші позиції – за динамікою надходжень податку на прибуток підприємств (третє місце), плати за землю (п’яте місце), податку на доходи фізичних осіб (шосте місце). Близьким до середнього є рейтинг Львівської області за динамікою поступлень податку на нерухоме майно, плати за надання адмінпослуг та єдиного податку. Однак ми суттєво поступаємось за темпами надходжень акцизного податку – лише 23 місце.

За останній місяць на 4 позиції зріс наш рейтинг за динамікою єдиного податку, на одну позицію – за динамікою податку на нерухоме майно. Проте ми опустилися на 3 позиції за темпами надходжень плати за надання адмінпослуг», - повідомили в профільному департаменті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ