Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

Львівщину відвідала делегація Луганського центру "Інваспорт"

Упродовж тижня на Львівщині перебувала спортивна делегація Луганського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" у складі 9-ти осіб на чолі із начальником центру Юрієм Кравченком. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У рамках візиту луганчани побували на екскурсіях, зустрілися із членами Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", провели двосторонній спортивний турнір з боча. Також гості відвідали Перший український театр для дітей та юнацтва і побували на регіональному турнірі за участю воїнів АТО "Ігри Героїв".

За словами заступника начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксани Вацеби, мета цього проекту – подолати і трансформувати стереотипні уявлення щодо відмінностей регіонів, а також плідне спілкування, пізнання своєї країни, в тому числі засобами фізичної культури і спорту.

Нагадуємо, що Луганський центр "Інваспорт" виборов грант від Центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень у рамках проекту "Пізнаємо Україну разом".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ