Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Львівська облрада проситиме в Азарова кошти на Грибовицьке сміттєзвалище

За рішенням постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівська обласна рада готує звернення до Кабінету Міністрів України, в якому пропонуватиме включити до фінансування заходів з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища до додаткової Угоди між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою. Про це повідомила прес-служба ЛОР.

У 2011 році доцільно підготувати комплексний проект та розробити проектно-кошторисну документацію з рекультивації сміттєзвалища. Обласна рада пропонуватиме виконувати ці роботи за кошти державного бюджету.

Про підготовку відповідного звернення йшлося на черговій нараді з питань перспектив фінансування у 2011 році Угоди про соціально-економічний розвиток Львівської області, підписаної між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою, яку провів заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак.

Окрім цього, під час наради було узгоджено принципи спільної роботи Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо формування інвестиційної програми Львівської області на 2011 рік. Також обласна рада подала пропозиції до складу відповідної експертно-робочої групи, учасниками якої визначено голів (або представників) профільних депутатських комісій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ