Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські пластуни зробили листівки для підтримки молоді-політв'язнів Білорусі

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/2
У суботу, 17 липня, львівські пластуни разом з "Білоруським кризовим центром" організували виготовлення листівок для підтримки молоді-політв'язнів Білорусі. Про це повідомили 19 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Вони разом переглянули короткий документальний фільм про події серпня 2020 у Білорусі, кожен зробив листівку та написав теплі слова для білорусів, в тому числі неповнолітніх, які зараз перебувають у тюрмах та не можуть вільно висловлювати свою громадську позицію. Усі листи скоро будуть доставленні до СІЗО, де утримують молодь.

"Ось уже рік у Білорусі триває протистояння мирного населення проти диктатора, який зухвало сфальсифікував останні вибори президента. За цей час у Білорусі понад сорок тисяч людей потрапили під репресії. Понад тисячу людей ув‘язнено. Щодня в Білорусі відбуваються обшуки, затримання, арешти. Через загрозу фізичного насилля багато білорусів були вимушені покинути країну", — коментує події керівник кризового центру Олексій Францкевич.

До написання листів також долучилась українська рок-група "Kozak System", яка ще в серпні висловила свою чітку позицію щодо політичної ситуації в Білорусі, написавши пісню "Яbosh сваіх".

"Молодь — рушійна сила будь-якої країни, держава повинна гарантувати їй безпеку та всі можливості для навчання та розвитку, натомість наші однолітки з Білорусії через політичні мотиви змушені зараз перебувати за ґратами і бути пригніченими через просте бажання - любити свою країну і почуватися в ній вільно. Сподіваюся, наші листи потраплять до адресатів і, наскільки це можливо, підтримають їх морально", — поділилася коментарем очільниця Пласту у Львові Анастасія Слюсаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ