Слухай онлайн
Культура

Львівський гурт став номінантом престижної Американської премії

Львівський гурт ATMASFERA став номінантом Американської музичної премії RoundGlass Music Awards 2018 , яка визначає найбільш прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров'я, миру та екологічної свідомості.

У номінацію "Найкраще музичне відео"  потрапив кліп гурту ATMASFERA на пісню "In the Depth".

Організатори отримали понад 3500 записів з більш ніж 80 країн, що робить фестиваль справді глобальним заходом. До 12-ти номінацій були відібрані по 6 кращих робіт.

12 грудня розпочалося голосування по всіх категоріях. Це робитиме професійне журі, а також кожен бажаючий зможе віддати свій голос.

26 січня 2018 року в Times Square, New York City відбудеться визначення найкращих виконавців RoundGlass Music Awards 2018.

RoundGlass Music Awards була створена для об'єднання міжнародної спільноти музикантів, які створюють соціально відповідальну музику , музику яка покращує світ.

Цього року гурт  ATMASFERA  вже був удостоєний другої премії у номінації "Музичне відео" Рівненського міжнародного кінофестивалю МІСТО МРІЇ.

Сподіваємося, що українці не будуть стояти осторонь і віддадуть свої голоси разом з багатьма прихильниками гурту, яких вистачає по всьому світу!

Голосування триватиме до 26 січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...