Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на участь у проєкті Бренд ʺДемократіяʺ

Львів’ян запрошують на участь у театрально-дослідницькому проєкті Бренд ʺДемократіяʺ. Про це повідомили 20 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Jam Factory Art Center у партнерстві з Освітнім центром з прав людини у Львові запускають міжнародний театрально-дослідницький проєкт, метою якого є осмислення і переосмислення демократії у сучасному світі. До участі запрошують як професійних акторів та акторок, так і усіх охочих, які не мають сценічного досвіду.

Бренд ʺДемократіяʺ – проєкт для людей, яких цікавить демократична модель, її становище в Україні та світі. Це ініціатива для тих, хто готові взяти участь у командному дослідженні, результатом якого стане театральна подія або перформанс.

Разом із режисеркою Розою Саркісян та драматургинями Йоанною Віховською та Любою Ільницькою учасники та учасниці розглянуть питання демократії у різних контекстах: інклюзивності, міфотворчого дискурсу, особистої демократії, формотворчого насильства, демократії як процесу.

ʺЦе проєкт, в якому театр стає простором для живої розмови на складну політичну та соціальну тему. Конкурс відкритий як для акторів та акторок, так і для професіоналів та професіоналок з інших сфер, котрі можуть не мати сценічного досвіду. Нам важливо розкрити якнайширше поле думок про демократію, її устрій і критично подивитися на цей спосіб організації суспільстваʺ, – додає керівник проєкту Богдан Грицюк.

Проєкт триватиме у Львові з 3 липня по 3 серпня 2021 р. Результатом проєкту стане театральна/перформативна подія про принципи та механізми творення демократичного суспільства.

Деталі та реєстраційна форма за посиланням.

Останній день прийому заявок: 28 квітня.

Проєкт реалізовується Jam Factory Art Center у партнерстві з Освітнім Центром з прав Людини у Львові за фінансової підтримки Міжнародного Фонду ʺВідродженняʺ та Harald Binder Cultural Enterprises.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ