Львів'янка здобула «срібло» Кубка світу з кульової стрільби

Вихованка Школи вищої спортивної майстерності Анастасія Німець виборола срібну нагороду у вправі зі стрільби з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Кубок світу з кульової стрільби проходить у Лімі (Перу), повідомляє пресслужба Управління молоді та спорту Львівської ОВА.

28-річна львів’янка Анастасія Німець стала другою у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів. На першому місці – Фен Сисюань з Китаю.

Тренується спортсменка у Львівській школі вищої спортивної майстерності та ФСТ «Динамо» України. Наразі це найкращий особистий показник для українки в кар’єрі. У червні минулого року Німець стала бронзовою призеркою етапу Кубка світу з кульової стрільби у Баку.