Львів’яни вибороли дві медалі на Кубку України з боксу

Львівські боксери вибороли дві медалі на Кубку України, що завершився у Запоріжжі. Срібним призером змагань став Владислав Сидоренко (до 52 кг), а бронзовим – Юрій Сідь (до 91 кг).

Через малу кількість учасників у категорії до 52 кг Владислав Сидоренко без поєдинку вийшов до півфіналу турніру, де переміг киянина Богдана Чучмаря.

У фіналі турніру Сидоренко поступився Андрію Огороднику з Львівської області.

У ваговій категорії до 91 кг Юрій Сідь за очками переміг киянина Олександра Шитого. Ця перемога дозволила нашому боксеру вийти до півфіналу турніру у цій категорії. Втім, півфінальний бій для Юрія завершився поразкою, а відтак боксер зі Львова задовольнився бронзовою нагородою.

У категорії + 91 кг ще один львів’янин Олександр Гриців у доволі рівному поєдинку, на думку суддів, поступився Роберту Жмурку з Дніпропетровської області. Гриців розпочинав боротьбу за Кубком України зі стадії 1/8 фіналу.