Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Мальський: тепло у Новояворівську можуть запустити вже на вихідних

Тепло у Новояворівську можуть запустити вже на вихідних. Про це сьогодні, 15 листопада, в межах зустрічі із представниками Ради Ветеранів Львівщини, зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський

Обрано нового управителя, який забезпечить теплом Новояворівськ та Новий Розділ

"Щодо Новояворівська: на сьогодні є підписаними трудові угоди із державною компанією НАК «Нафтогаз України», яка стабільно може виплачувати зарплату. Найближчим часом – це сьогодні-завтра, працівникам надійдуть кошти для погашення боргу із заробітної плати. Ще дві частини від суми – після запуску опалення. Після виплат першої суми, працівники будуть готові приступити до роботи і дати тепло. Це питання днів. Сподіваємось, тепло надійде у домівки мешканців Новояворівська вже у неділю. У Новому Роздолі  ситуація  є складнішою через проблеми з комунікаціями – мережі поки не готові до запуску через прориви", - наголосив Маркіян Мальський.

Нагадаємо,  з робочим візитом на Львівщину 13 листопада прибув Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, щоб вирішити питання з теплопостачанням у містах. Спільно з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським він оглянув роботу Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ та поспілкувався із робочими колективами підприємств.

Гончарук у Новояворівську провів нараду щодо відновлення теплопостачання

За словами прем’єра, Уряд звернувся до правоохоронних органів задля розслідування і встановлення причетних до зриву опалювального сезону в зазначених вище містах Львівської області, а також несвоєчасній виплаті заробітної плати працівниками двох ТЕЦ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Львів допоможе Новому Роздолу з тепловими мережами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ