Слухай онлайн
Культура

Мандрівка Львівщиною та Україною стала головною темою номера популярного хорватського журналу

1/3
Популярний хорватський глянцевий туристичний журнал "Place2Go: magazin za suvremenog putnika" радить подорожувати в Україну: 56-й (літній) номер видання присвятили мандрівці нашою державою. Про це повідомили 4 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

На 26 сторінках журналістка, видавець журналу і директорка найбільшої в Хорватії туристичної виставки Дам’яна Домановац розповіла про свою подорож "незнаною Україною" – Львівською областю, Львовом та Києвом, водночас познайомила читачів із українською кухнею.

"Випуск туристичного журналу із головною темою про подорожі Україною є вдалим стартом для промоції України й Львівщини зокрема у Хорватії. Вже сьогодні є домовленості з Дам’яною, яка досліджувала наш край, щодо подальшої співпраці та промоції Львівщини як туристичного напряму для хорватів у Загребі в жовтні під час виставки "Place2Go", - вважає Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

У розділі про Львівщину "Place2Go" зробили акцент на лікувальних властивостях різних видів мінеральних вод у Трускавці, історії курорту, кухні українських Карпат, а також активний та здоровий відпочинок у селищі Славську.

На сторінках про місто Львів хорватський туристичний журнал звернув увагу на заснування й "барвистий культурний образ" міста з його не менш як 765-річною історією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ