Слухай онлайн
Кримінал

MedTourNetworking Hub: у Львові говорили про розвиток медичного туризму

Розвиток медичного туризму на Львівщині обговорили під час дискусійної панелі. Про це сьогодні, 7 лютого, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
ЛОДА

Сьогодні, 7 лютого, у Львові стартував четвертий MedTourNetworking Hub: дискусійна панель для професіоналів галузі медичного туризму.

Захід проводять з метою обговорення питань щодо створення комплексної моделі співпраці всіх зацікавлених у розвитку медичного туризму.

“Медичний туризм є і буде великою перевагою для Львова та області загалом. У грудні минулого року ми затвердили Стратегію Львівської області до 2027 року, у якій є п’ять стратегічних цілей. Одна з них – розвиток медичного туризму.  Для нас важливо розвивати в’їзний туризм, у нас є висококваліфіковані фахівці, які готові тут працювати, а також висока якість послуг”, - зазначив під час пресконференції перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Під час дискусії присутні обмінялись думками щодо критеріїв надання якісних медичних послуг, ціноутворення, шляхів залучення пацієнтів.

Зазначимо, також під час заходу запланована дискусійна панель «В'їзний медичний туризм в Україну та переваги Львівського регіону».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ