Як повідомили 7 квітня Гал-інфо у прес-службі ЛМР, у Львові опалення до будинків подається відповідно до температурного графіку подачі теплоносія. Однак з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає котельні працюватимуть на мінімальному режимі.
За словами Валентина Вольського, директора ЛМКП ʺЛьвівтеплоенергоʺ, оскільки є різні схеми теплопостачання до будинку, то ті котельні, які працюють лише на подачу опалення, у денний період зупиняють, а ті, котрі зупинити не можливо, — працюють на допустимому технологічному мінімумі.
ʺМешканці тих будинків, до яких опалення подається, можуть регулювати подачу тепла безпосередньо в будинкуʺ, — повідомив Валентин Вольський, директор ЛМКП ʺЛьвівтеплоенергоʺ.
Найпростіший спосіб регулювання подачі теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Робити це потрібно в такий спосіб:
- при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
- при зниженні температури зовнішнього повітря до +6… +80С подача теплоносія відновлюється.
Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в цьому будинку.
Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.
Нагадаємо, ЛМКП ʺЛьвівтеплоенергоʺ подає опалення до будинків у Галицький, Личаківський, Франківський, Шевченківський і Сихівський райони. Залізничний район обслуговує ЛКП ʺЗалізничнетеплоенергоʺ.