Слухай онлайн
Cуспільство

Міська рада Львова звітує про дезінфекцію дитячих майданчиків

На території Львова проводять миття і дезінфекцію дитячих майданчиків. Проте містяни нарікають, що не всі робітники ставлять відповідально та свідомо до поставленого завдання. Про це 7 березня повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.
Фото ЛМР

Дезінфекція у Львові. З початку оголошення карантину на території міста проводяться роботи з миттям вулиць, зупинок, під’їздів у будинках, дезінфекція транспорту та сміттєвих контейнерних майданчиків. Як повідомили у Залізничній РА, від сьогодні, на виконання протоколу міської комісії ТЕБ і НС на території району почали проводити миття і дезінфекцію дитячих майданчиків.

«У зв’язку з карантином на території нашого району продовжуються роботи з миття вулиць, хідників, зупинок громадського транспорту, лавок та урн, під’їздів будинків та ін. А від сьогодні, на виконання рішень протоколу міської комісії ТЕБ і НС почали проводити миття і дезінфекцію дитячих майданчиків. Роботи проводять працівники управляючих компаній», — розповіла Ірина Джурик, голова Залізничної РА.

Також дезінфекцію дитячих майданчиків проводять і в інших районах міста.

Львівська міська рада просить мешканців, при можливості, залишатися в дома та дотримуватися усіх заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Більше фото.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ