Слухай онлайн
Кримінал

Міська раду допустила порушення в приватизації майна, – прокуратура Львівщини

Прокуратура Львова виявила протиправні рішення міськради щодо приватизації комунального майна, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

У ході перевірки прокуратура Львова вчергове виявила низку порушень чинного законодавства про комунальну власність, допущених посадовими особами Львівської міської ради.

Останні не контролюють виконання умов договорів оренди комунального майна. Як наслідок, орендарі не у повному обсязі сплачували орендну плату, самовільно проводили переобладнання та ремонтні роботита не страхували орендоване майно, як цього вимагає закон. Водночас, міськрада право на приватизацію комунальних об’єктів поза конкурсом незаконно надає власне таким недобросовісним орендарям.

З огляду на викладене, прокуратура Львова внесла подання міськраді з вимогою притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

Загалом, торік за наслідками розгляду документів прокурорського реагування за порушення законодавства у зазначеній сфері до відповідальності притягнуто 13 посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також 7 чиновників органів контролю.

До бюджету за втручання прокурорів відшкодовано понад 4,3 млн. грн.

Крім цього, із заявлених у минулому році у сфері державної та комунальної власності позовів на суму 29 млн. грн., 86 позовів уже задоволено на 12,6 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ