Слухай онлайн
Економіка

Місто звернеться до правоохоронців через масові відключення газу львів’янам

Таке доручення озвучив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету. З його слів, за відімкненням цілих багатоквартирних будинків від газу через начебто витоки може стояти боротьба з окремими боржниками. Про це повідомили 18 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

"Це не вперше. Є скарги мешканців, що пропадає газ у цілому будинку. «Львівгаз» каже – витік газу. І тих витоків так багато, що виникає питання безпечності газових мереж міста. Я просив би скерувати відповідне звернення в правоохоронні органи – поліцію, прокуратуру, СБУ, МНС Львівської області. У нас ніколи раніше стільки аварійних ситуацій не було. Якщо це спроба методом аварійності спонукати людей платити кошти, то треба працювати з тим боржником, який є в будинку. Не можна робити заручником увесь будинок. Я би все-таки просив, щоб це питання ми зробили максимально публічним і на одне з наших наступних засідань запросили керівника "Львівгазу" з чіткою доповіддю. Ми маємо стати на захист мешканців", – зазначив міський голова.

Як додала заступниця мер з питань ЖКГ Ірина Маруняк, такі речі неприпустимі, адже для боротьби із заборгованістю існують методи в межах законодавства.

"До нас надходить шалена кількість звернень від мешканців. Це створює напругу серед них. Якщо є витік газу, тоді негайно має виїхати аварійна служба, щоб ліквідовувати аварійну ситуацію та відновити подачу газу. Якщо є заборгованість, то також є механізм у межах чинного законодавства: подавати до суду, стягати заборгованість, яка є в мешканців…" – зауважила Ірина Маруняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ