Слухай онлайн
Cуспільство

Молодь Львівщини хоче зібрати 100 тисяч для дитячого медцентру

На Львівщині триває акція благодійного проєкту ʺБлагоДІЙʺ. Вона спрямована на допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Долучитись до осучаснення медзакладу та створення кращих умов для лікування дітей може кожен охочий у межах благодійного аукціону. Про це інформують в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

ʺЗараз маємо світлий Великодній час – найкращий та найсприятливіший для того, щоб творити добро. Молодь Львівщини ініціює багато благодійних ініціатив у різних напрямах, важливо підтримувати їх, активно брати участь та ділитись інформацією з друзями. Хороші ініціативи, спрямовані на допомогу іншим, точно заслуговують на підтримку свідомими мешканцями Львівщиниʺ, – зазначає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Організатори проєкту - львівські студенти, які об’єднались у команду, щоб підтримувати найрізноманітніші благодійні ініціативи та допомагати тим, хто цього потребує.                             

Станом на зараз студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського аграрного університету спільно з благодійним фондом Львівської політехніки та студентською радою міста Львова розпочали співпрацю з благодійним фондом ʺТаблеточкиʺ, який у свою чергу, має спеціально розроблену платформу ʺSuperTeamʺ, яка надає можливості збору коштів.

ʺНа даний час лікарі-онкологи мають унікальну нагоду зібрати гроші на потреби винятково своїх центрів. Скориставшись нагодою обраний нами Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, зареєструвавшись на платформі ʺSuperTeamʺ, отримуватиме виручені з аукціону кошти через платформу ʺSuperTeamʺ благодійного фонду ʺТаблеточкиʺ прямо на рахунок медичного закладуʺ - зазначив Влад Хіта, організатор проєкту, голова студентської ради факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету.

ʺНаша мета – об’єднати чуйні серця світу в одну родину й разом зібрати 100 000 гривень для переобладнання медичного центру, розширення числа співробітників та закупівлю медичного обладнання. Станом на зараз є потреба в оновленні хірургічної маніпуляційної онкологічної служби медичного центруʺ - додали організатори акції.

Як приєднатись до проєкту ʺБлагоДІЙʺ?

Долучитися до доброї справи може кожен, адже в період до 30 травня на фейсбук-сторінці проєкту https://www.facebook.com/profile.php?id=100058056573554 проводитися благодійний аукціон. Офіційне закриття проекту -  1 червня.

Суть аукціону полягає у купівлі лотів, а ними будуть онлайн-зустрічі з цікавими людьми, їхні послуги, знання, консультація або ексклюзивний продукт. Усім, хто бажає підтримати акцію, необхідно активно робити ставки.  Перемагає найбільша сума.

Стартова ціна для всіх зустрічей - 200 гривень. Мінімальна ставка - 50 грн. Кожен лот розігрується до кінця аукціону.

Контактна особа благодійного проєкту ʺБлагоДІЙʺ - Влад Хіта, тел. 0961322352

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ